+90 (0212) 697 09 36

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Zen Otel Koltuğu Yıkama Hizmetleri

Zen Otel Koltuğu Yıkama Hizmetleri

Zen Koltuk Temizleme, ev koltuklarının yıkanmasında, temizlenmesinde ve kurutulmasında olduğu gibi aynı zamanda otel, kafe, restoran, ofis ve araç koltuklarında da çok etkili ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Otel koltuk yıkama hizmetimizde yurtdışından ithal edilen makinelerimiz kullanılır. 80 dereceye kadar ısıtılan basınçlı su ve özellikle yüksek vakumlama özelliği sayesinde sağlık ve temizlik açısından üst düzey bir sonuçla karşılaşırsınız. Otel koltuklarında, yataklarında, sandalyelerinde süngerlerin en dibine kadar yerleşen ve orada biriken bakteriler, mikroplar ve kirler hem sağlığı ciddi bir biçimde tehdit eder hem de göz zevkini bozarak müşterilerinizi rahatsız eder. Bu da tabiki işletmenizin müşterilerinizin gözünde eksi puan alması demektir. Tertemiz bir ortam sayesinde güven ve konfor sağlamanız Zen Koltuk Temizleme firmamız ile mümkündür.

 

zen-otel-koltuk-yikama.jpg

 

Zen İle Tertemiz Oteller

Otel koltukları nasıl yıkanır? Otel koltukları kafe, restoran vb. kalabalık mekanlarda bulunan koltuklar gibi ev koltuklarından kat ve kat daha fazla kir ve mikrop üretirler. Bu yüzden ev koltuklarının temizliğinde bile görülmeyen, fark edilmeyen, hijyen açısından çok sağlıksız durumlar söz konusu olabilirken otel koltuklarının özel bir yöntemle derinlemesine temizlenmediği zaman yaratacağı tehlikeyi göz ardı etmemek gerekir. Otel koltuklarınızı kendi çabanızla temizlemeye çalışmanız belki yüzeysel olarak sizin için olumlu sonuçlanacaktır ama hem sağlık faktörü hem de profesyonel temizlikle arasında oluşacak olan temiz görüntü farkı fikrinizi değiştirebilir. Zen Koltuk Temizleme firmamızdan otellerdeki koltuklar için hizmet aldığınızda gördüğünüz sonuçtan sizler kadar müşterileriniz de memnun kalacaktır. Ayrıca şirketimiz memnuniyet garantisi vermektedir.

 

zen-otel-koltuk-ykama-hizmetleri.jpg

Güvenilir Ve Hijyenik Bir Otel Ortamı

Oteller; hijyen ve temizlik açısından en çok dikkat edilmesi gereken yerlerden biri durumundadır. Buradaki temizlik şartları müşteriler için de oldukça önemlidir; kimse birçok kişinin kullandığı yataklarda, koltuklarda, sandalyelerde sağlıksız koşullarla karşılaşmak istemez. Çoğu kez temiz gibi görünen yerlerde bile profesyonel temizlik sonrasında ortaya çıkan sonuç gerçeği daha net ortaya koymaktadır. 80 dereceye kadar ısıtılan basınçlı su ve sağlığa zararsız ürünler ile yüksek vakumla yapılan temizlik sonrasında konforun ve hijyenin keyfini çıkartabilirsiniz. Garantili koltuk temizleme hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

15 Mayıs 2017
1.313 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN