+90 (0212) 697 09 36

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Zen Ev Koltuğu Yıkama Hizmetleri

Zen Ev Koltuğu Yıkama Hizmetleri

Zen Koltuk Temizleme firması olarak İstanbul’un birçok semtinde koltuk temizleme hizmeti sunuyoruz. İlkelerimiz arasında %100 müşteri memnuniyeti her zaman için ön planda bulunuyor ve bu konuda sizlere garanti veriyoruz. Firmamızın koltuk temizleme hizmetleri kapsamında ev koltukları, sandalyeleri, yatakları bulunduğu gibi ayrıca araç koltukları, Kafe-restoran koltukları, otel koltukları için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bütün koltuklarınızın yanında araçlarınızın da tertemiz olmasının keyfini çıkartabileceksiniz. Koltuklarınızın temizliği yurtdışından getirilen özel bir makineyle yapılmaktadır. Bu makinenin sahip olduğu özellikler sayesinde koltuk temizliğinde son derece hijyenik ve anti alerjik nitelikli bir sonuç almaktayız. Zen Koltuk Temizleme ’den alacağınız hizmet doğrultusunda koltuklarınızın evde yapılan temizliği ile arasındaki farkı çok net olarak görebilirsiniz.

koltuk-temizleme-firmalari.jpg

Zen İle Ev Koltuklarınızda En Hijyenik Sonuç!

Koltuk yıkama hizmetinde en hijyenik sonucu almak tüm müşterilerin arzu ettiği bir durumdur. Ev koltuklarında zaman içerisinde gözle görülen ya da görülmeyen mikroplar süngerlerin içine kadar girmekte ve orada birikmektedir. Bu da hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığını ciddi biçimde tehlikeye atmaktadır. Evde kendi kendinize yaptığınız temizlikler sağlık ve temizlik anlamında çok iyi bir netice vermez çünkü Zen Koltuk Temizleme’nin yurtdışından getirilen 80 derecedeki basınçlı su ile yıkama yapan ve vakum özelliğine sahip makinesi tüm kirlerin dibine kadar ulaşabilir ve onları koltuklarınızdan çıkartır. Zen Koltuk Temizleme firmamız tarafından leke çıkartma garantisi sunmaktayız.

koltuk-yikama-ve-temizleme-hizmetleri.jpg

Evinizde Hizmetin Rahatlığını Yaşayın!

Koltuk yıkama firmaları arasında genç bir şirket olmamıza rağmen şimdiden hizmetimizden faydalanan müşterilerimizin olumlu geri bildirimleri nedeniyle güvenilir bir yer edindik. Her geçen gün teknolojik gelişmeleri ve yeni yöntemleri takip edip sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Ev koltuklarınıza yerleşmiş olan bakterilerin, mikropların ve kirlerin hızlı ve etkili bir biçimde temizlenmesi için 80 dereceye kadar ısıtılabilen su özelliği, yüksek vakumlama gücü ve %100 anti bakteriyel koltuk temizleme ürünleri ile çalışan ithal makinemiz koltuk temizliğinde tam da istediğiniz çözümü size sunacak! Firmamızla iletişime geçtikten sonra dilerseniz koltuklarınızı evinizde temizleyebiliyoruz. Ayrıca tercihinize göre koltuklarınızı firmamıza götürüp maksimum iki-üç gün içinde teslime etme seçeneğimizden de yararlanabilirsiniz.

11 Mayıs 2017
2.576 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN