+90 (0212) 697 09 36

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Koltuk Ve Çekyat Temizliği

Koltuk Ve Çekyat Temizliği

Koltuk ve çekyat temizliği en az giysi, halı ve yatak temizliği kadar önemlidir. Ancak çok zahmetli ve zaman gerektiren bir iştir ve ayrıca çok daha farklıdır. Koltuk ve çekyatların yapımında kullanılan malzemeler farklıdır. Bu nedenle temizlikleri daha önemlidir. Hele ki bir hayli kalabalık ve havası gerek egzozdan gerek fabrika dumanlarından kirli olduğundan İstanbul koltuk yıkama konusunda, bu eşyaların temizliğinin uzman kişilerce yapılması hem hijyen, hem de güvenilirlik açısından sizin için daha faydalıdır.

İstanbul koltuk temizleme firmalarının çoğu, bu işlem için evinizde rahatça bulunduracağınız malzemelerle (elektrikli süpürge, deterjan vb.) yıkama işlemini gerçekleştirmektedir ve ayrıca kuruma işlemini tam olarak yapamadıklarından hijyenik açıdan güvenli değildirler.

koltuk-cekyat-arac-koltugu-yikama.jpg

Zen Koltuk Temizleme Sizlere;

Temizlik ve kurutmada sizlere en hızlı hizmeti sağlamaktadır. Maksimum 3 günde koltuklarınız teslim edilmektedir.

Eğer lekeden şikayetçi iseniz, firmamız size leke çıkarma garantisi vermektedir.

Servis ücreti dahil, sizlere uygun fiyat güvencesi sağlamaktadır.

Hijyenik, anti alerjik, antimikrobiyal bir hizmet istiyorsanız, beklediğiniz hizmeti almanız garantidir.

Derinlemesine bir temizlik ancak uzman firmalar tarafınca gerçekleştirilmelidir. Yıkama esnasında eşyalarınıza zarar gelmesi ve yıkama sonrası koltuğun tam anlamıyla kurumaması hem hijyenik değildir hem de koltuk kumaşlarının liflerini yıpratır. Kurumasının süresi, koltuğun kumaşına ve durumuna göre farklılık gösterdiğinden yıkama ve kurutma işlemini özel ve bu işte profesyonel ekiplerin yapması en uygun seçenek olacaktır. Bu işte size en garanti ve güvenli hizmeti firmamız sağlamaktadır.

koltuk-cekyat-yikama-hizmetleri.jpg

Çekyat Yıkama

Çekyat yıkama sanıldığı kadar kolay bir iş değildir ve evde yapılan temizlik istenildiği gibi derinlemesine ve sağlıklı bir sonuç vermez.

Zen Koltuk Yıkamada, yurt dışından gelen son teknolojili, yüksek basınçlı süpürgesiyle 80° suyu çekyatınızın üzerine basarak vakum yoluyla geri çekilir ve etkin bir temizlik sağlanır. Kumaşınızın yıpranmamasına, renginin ağarmamasına özenle dikkat edilir. Çekyatınızın her bölgesine ulaşabilmek adına özel süpürgenin alternatif aparatlarından yararlanılır. Kumaş ve deri çekyatların temizlikleri farklı olduğu gibi, ekipmanları da farklıdır. Her iki çekyatı da gerekli ekipmanlarla, hijyenik ve derinlemesine temizler. Kumaşa veya deriye bir zarar gelmemesi için fazlasıyla özen gösterilir.

15 Mayıs 2017
1.758 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN