+90 (0212) 697 09 36

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Araç Koltuğu Yıkama Hizmetleri

Araç Koltuğu Yıkama Hizmetleri

Aracınız bir yatırımdır. Bu yüzden, kir ve lekeleri temizlemek önemlidir. kokuların ortaya çıkması aracınızın içi kullanıldığı için kaçınılmazdır. En sevdiğiniz hava spreyini kullanarak iyi kokmasını sağlamaya çalışmak harika bir fikirdir, bu sadece geçici bir düzeltmedir. Altta yatan kokuların sadece birkaç gün sonra yeniden ortaya çıktığını fark ettiniz mi? Koku giderici kullanmak, hava temizleyiciye daha iyi ve daha uzun süre dayanabilen bir alternatiftir. Araç koltuk temizleme fiyatları sanıldığı kadar yüksek olmadığından mutlaka fiyat konusunda görüşmek gereklidir. Size verilen fiyatlar aracın durumuna göre değişkenlik gösterecektir.

arac-koltuk-yikama.jpg

Kir ve Kiri Çözelim

Çoğu zaman kokular aracınızın dışından başlar. İçeri girip çıkarken, çamur ve diğer bulaşanlar kolayca arabanın içine yerleşebilir. Kokuya neden olan parçacıkların takibini önlemek için aracınızın yüzeyinin her zaman temiz tutulması önemlidir. Profesyonel araç koltuk temizleme makinası ile temizlenen döşemeler her zaman bir adım önde olacaktır.

Bir İç Detay Araştırması Yapın

Aracınızın iç mekanını Zen koltuk temizleme ile profesyonel bir kişi tarafından temizlenmesi, köşelerde ve yüzeylerde gizli olan kir ve kokuları hedeflemeye yardımcı olur.

arac-koltugu-yikama-kampanyasi.jpg

Temiz bir iç mekan, inatçı kokuları azaltmaya yardımcı olurken profesyonel temizlik sigara dumanı ve evde beslenen hayvan kazaları gibi durumlardan oluşan lekelerden kurtulmanıza yardımcı olur.

Havalandırma borularını açtığınızda bir çok çevre kokusu iç mekan otomobil alanınıza kolayca erişebilir. Otomobilinizin havalandırma sistemi de küf oluşumuna neden olabilir. Bu, sadece normal bir hava spreyi ile ortadan kaldırılması zor kalıcı kokulara neden olabilir. kabin hava filtresi takmalarını düzenli değiştirmeyi de ihmal etmeyin.

Zen hizmetleri,aracınızın uygulamanın ardından uzun süre tertemiz olmasını ve kötü kokulardan arınmasını sağlıyor. Basınçlı sistemler ile temizlik ve güzel koku garantisi de veriyor.

Araç koltuklarının aslında, düzenli temizlik ve bakıma ihtiyaçları var. Bu nedenle, araba koltuğu temizliği ve bakımı kaliteli otomobil detaylarının bir parçası olmalıdır. Siz de bu işlemi kendiniz yapmak yerine profesyonel kişilerden destek alarak yapar, araç koltuk yıkama kampanya durumundan yararlanabilirsiniz.

11 Mayıs 2017
3.854 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN